صنایع روشنایی سورولنز

گروه فنی مهندسی سورولنز مجموعه اي کامل و جامع در زمينه کالاها و تجهيزات برق و روشنايي است که در بستر اينترنت که سابقه 12 سال فعاليت در زمینه تجهیزات برقی ساختمانی را دارا میباشد فعالیت مي کند. اين فروشگاه با ارائه محصولات با کيفيت و قيمت مناسب توانسته است جايگاه ويژه اي را در ميان مصرف کنندگان به دست آورد.

نمايندگي هاي معتبر در زمينه هاي کالاهای برقی ساختمانی از قبيل کلید و پریز، سیم و کابل،چراغ های حیاطی و پارکی،چراغ های دکوراتیو، هواکش، لوله و اتصالات، کلید های مینیاتوری و بسياري از محصولات ديگر درگاه امني را براي خريد اينترنتي مشتريان فراهم ساخته است. اعتقاد داريم آنچه که باعث رشد و توسعه ما در اين سال ها شده است فقط فاکتور کيفيت در ارائه خدمات و صداقت در فروش بوده است.

گروه فنی مهندسی سورولنز تولید کننده انواع هالوژن و والواشر مفتخر است با بیش از 12سال سابقه در زمینه عرضه محصولات روشنایی با تمامی شرکتها و نهادهای دولتی همکاری داشته و تولید کننده هالوژن و والواشر با کیفیت بالا میبباشد. همچنین این مجموعه ارائه دهنده تمامی لوازم روشنایی دیگر ازجمله لوستر و آویز ، چراغ های سقفی ، چراغ استخری ، پروژکتور ، پنل ، سیم و کابل ، کلید و پریز و … میباشد.

برای ارتباط با ما و ثبت سفارش میتوانید از طریق شماره های درج شده در تماس با ما و یا صفحه اجتماعی اینستاگرام ما به نشانی lalehzar_sorolens مراجعه فرمایید.